P0805C1401BNT
MFR.Part #
P0805C1401BNT
JLCPCB Part #
C4211138
Description
-55℃~+155℃ 1.4kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS