P0805C1001BNT
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
P0805C1001BNT
JLCPCB Part #
C4332342
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS