P0603Y8061BNTA
MFR.Part #
P0603Y8061BNTA
JLCPCB Part #
C4226261
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.06kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS