P0603Y6491BNTA
MFR.Part #
P0603Y6491BNTA
JLCPCB Part #
C4196022
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.49kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS