P0603Y2053BNTA
MFR.Part #
P0603Y2053BNTA
JLCPCB Part #
C4228128
Description
-55℃~+155℃ 125mW 205kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS