P0603Y1542BNTA
MFR.Part #
P0603Y1542BNTA
JLCPCB Part #
C4271155
Description
-55℃~+155℃ 125mW 15.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS