P0603H2503BNT
MFR.Part #
P0603H2503BNT
JLCPCB Part #
C4297893
Description
-55℃~+155℃ 125mW 250kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS