P0603E4023BBW
MFR.Part #
P0603E4023BBW
JLCPCB Part #
C4007660
Description
-55℃~+155℃ 125mW 402kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount