P0402Y4991BBT
MFR.Part #
P0402Y4991BBT
JLCPCB Part #
C4078805
Description
-55℃~+155℃ 4.99kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount