P0402Y4990PBT
MFR.Part #
P0402Y4990PBT
JLCPCB Part #
C3995958
Description
-55℃~+155℃ 499Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.02% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount