P0402Y3500LNT155
MFR.Part #
P0402Y3500LNT155
JLCPCB Part #
C4025053
Description
-55℃~+155℃ 350Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.01% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS