P0402Y2701BNT
MFR.Part #
P0402Y2701BNT
JLCPCB Part #
C3988195
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS