P0402Y1001WBT
MFR.Part #
P0402Y1001WBT
JLCPCB Part #
C3979624
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount