P0402K3483BBT
MFR.Part #
P0402K3483BBT
JLCPCB Part #
C4144322
Description
-55℃~+155℃ 348kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount