P0402K3093BBPT
MFR.Part #
P0402K3093BBPT
JLCPCB Part #
C4178795
Description
-55℃~+155℃ 309kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount