P0402K1913BBT
MFR.Part #
P0402K1913BBT
JLCPCB Part #
C4191002
Description
-55℃~+155℃ 191kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount