P0402K1053BBPT
MFR.Part #
P0402K1053BBPT
JLCPCB Part #
C4205218
Description
-55℃~+155℃ 105kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount