P0402H7503BGPT
MFR.Part #
P0402H7503BGPT
JLCPCB Part #
C4339762
Description
-55℃~+155℃ 63mW 750kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS