P0402H7502CNT
MFR.Part #
P0402H7502CNT
JLCPCB Part #
C4215811
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 75kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS