P0402H1583BNT
MFR.Part #
P0402H1583BNT
JLCPCB Part #
C4083767
Description
-55℃~+155℃ 158kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS