P0402H1203BNT
MFR.Part #
P0402H1203BNT
JLCPCB Part #
C4324943
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS