P0402E9531BBT
MFR.Part #
P0402E9531BBT
JLCPCB Part #
C4116208
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 9.53kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount