P0402E6652BBT
MFR.Part #
P0402E6652BBT
JLCPCB Part #
C4024228
Description
-55℃~+155℃ 63mW 66.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount