P0402E64R9BNT
MFR.Part #
P0402E64R9BNT
JLCPCB Part #
C4067173
Description
-55℃~+155℃ 63mW 64.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS