P0402E4532BNT
MFR.Part #
P0402E4532BNT
JLCPCB Part #
C4158184
Description
-55℃~+155℃ 45.3kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS