P0402E3481BNT
MFR.Part #
P0402E3481BNT
JLCPCB Part #
C4008192
Description
-55℃~+155℃ 3.48kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS