P0402E2321BBT
MFR.Part #
P0402E2321BBT
JLCPCB Part #
C4197095
Description
-55℃~+155℃ 2.32kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount