P0402E1211BBT
MFR.Part #
P0402E1211BBT
JLCPCB Part #
C3999663
Description
-55℃~+155℃ 1.21kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount