P0402E1101BNT
MFR.Part #
P0402E1101BNT
JLCPCB Part #
C4326357
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS