ORNV20025002UF
MFR.Part #
ORNV20025002UF
JLCPCB Part #
C7250192
Description
100mW 20kΩ、50kΩ 5 8 ±0.1% ±25ppm/℃ SOIC-8 Resistor Networks, Arrays