ORNV20025001UF
MFR.Part #
ORNV20025001UF
JLCPCB Part #
C1361876
Description
100mW 5 5kΩ、20kΩ 8 ±0.1% ±25ppm/℃ SOIC-8 Resistor Networks, Arrays