ORNV20022502UF
MFR.Part #
ORNV20022502UF
JLCPCB Part #
C1361857
Description
100mW 20kΩ、25kΩ 5 8 ±0.1% ±25ppm/℃ SOIC-8 Resistor Networks, Arrays