ORNV20015001UF
MFR.Part #
ORNV20015001UF
JLCPCB Part #
C1362608
Description
100mW 2kΩ、5kΩ 5 8 ±0.1% ±25ppm/℃ SOIC-8 Resistor Networks, Arrays