ORNTV50025002T3
MFR.Part #
ORNTV50025002T3
JLCPCB Part #
C1739471
Description
100mW 5 50kΩ 8 ±0.1% ±25ppm/℃ SOIC-8 Resistor Networks, Arrays ROHS