ORNTV50025001TF
MFR.Part #
ORNTV50025001TF
JLCPCB Part #
C1739728
Description
100mW 5 5kΩ、50kΩ 8 ±0.1% ±25ppm/℃ SOIC-8 Resistor Networks, Arrays ROHS