ORNTV50025001T0
MFR.Part #
ORNTV50025001T0
JLCPCB Part #
C1739218
Description
100mW 5 5kΩ、50kΩ 8 ±0.1% ±25ppm/℃ SOIC-8 Resistor Networks, Arrays ROHS