ORNTV10022502UF
MFR.Part #
ORNTV10022502UF
JLCPCB Part #
C7016540
Description
100mW 10kΩ、25kΩ 5 8 ±0.1% ±25ppm/℃ SOIC-8 Resistor Networks, Arrays ROHS