NTCS0805E3474JXT
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
NTCS0805E3474JXT
JLCPCB Part #
C17314131
Package
0805
Description
-40℃~+150℃ 0.8mm 1.25mm 10s 210mW 2mm 3.5mW/℃ 4025K 470kΩ ±1% ±5% 0805 NTC Thermistors ROHS