NTCLE203E3474GB0A
MFR.Part #
NTCLE203E3474GB0A
JLCPCB Part #
C3154093
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+125℃ 100mW 4570K 470kΩ ±1.5% ±2% 插件,P=2.54mm NTC Thermistors ROHS