NOMCT16031002DT1
MFR.Part #
NOMCT16031002DT1
JLCPCB Part #
C1739884
Description
100mW 10kΩ 16 8 ±0.5% ±25ppm/℃ SOIC-16 Resistor Networks, Arrays ROHS