NOMC16031001AT1
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
NOMC16031001AT1
JLCPCB Part #
C1739828
Package
SOIC-16
Description
100mW 16 1kΩ 8 ±0.1% ±25ppm/℃ SOIC-16 Resistor Networks, Arrays