NFR25H0004709JR500
MFR.Part #
NFR25H0004709JR500
JLCPCB Part #
C3009338
Description
-55℃~+155℃ 47Ω 500mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS