NFR2500001800JA100
MFR.Part #
NFR2500001800JA100
JLCPCB Part #
C1765578
Description
-55℃~+155℃ 180Ω 333mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS