NFR2500001009JA500
MFR.Part #
NFR2500001009JA500
JLCPCB Part #
C1364936
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 333mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS