NFR2500001001JR500
MFR.Part #
NFR2500001001JR500
JLCPCB Part #
C3565897
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 333mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS