MRS25000C6194FRP00
MFR.Part #
MRS25000C6194FRP00
JLCPCB Part #
C3574463
Description
-55℃~+155℃ 6.19MΩ 600mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS