MRS25000C6193FCT00
MFR.Part #
MRS25000C6193FCT00
JLCPCB Part #
C1366379
Description
-55℃~+155℃ 600mW 619kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS