MRS25000C4644FRP00
MFR.Part #
MRS25000C4644FRP00
JLCPCB Part #
C1758576
Description
-55℃~+155℃ 4.64MΩ 600mW Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS