MRS25000C2211FRP00
MFR.Part #
MRS25000C2211FRP00
JLCPCB Part #
C3436488
Description
-55℃~+155℃ 2.21kΩ 600mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS