MRS25000C1379FRP00
MFR.Part #
MRS25000C1379FRP00
JLCPCB Part #
C1760880
Description
-55℃~+155℃ 13.7Ω 600mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS